NogometSport

Profesor Jakir izgubio živce: Sudiji se obratio kako to samo Balkanci znaju, “jeb**m ti mater u pi**u sto puta!

Zagrebački ​Dinamo je upisao drugi uzastopni poraz u Ligi konferencija. Tim Sergeja Jakirovića izgubio je na gostovanju kod Viktorije Plzenj sa 1:0. Meč je obilježio strateg “Modrih” koji je u jednom trenutku izgubio kontrolu i psovao majku sudiji.

Viktoria je do pobjedničkog pogotka došla u 35. minuti iz kaznenog udarca koji je skrivio Josip Mišić, jer ga je lopta pogodila u ruku. Kao i u pobjedi češke ekipe u Zagrebu, precizan izvođač jedanaesterca bio je češki napadač Tomaš Kori.

U 68. minuti Anastasios Sidiropoulos je dosudio kazneni udarac za Dinamo, zbog navodnog igranja rukom koje je grčki sudija vidio, a koje se dogodilo nakon što je domaći golman Stanek srušio Martina Baturinu u kaznenom prostoru, što za glavnog arbitra nije bio prekršaj za najstrožu kaznu.

Sidiropoulos je pregledao snimak i vidio da nije bilo igranja rukom pa je poništio svoju odluku o kaznenom udarcu.

Trener Dinama, Jakirović, zbog toga je bio bijesan, prenosi “Večernji”. Psovao je sudije što se vidjelo i u prenosu utakmice.

“Je**m ti mater u pi**u sto puta”, vikao je Jakirović.