Kevin McKidd otvoren za povratak u seriju “Grey's Anatomy”: Priliku bih prihvatio raširenih ruku

Glumac Kevin McKidd ranije je odustao od serije “Grey's Anatomy”, ali je otvoren za povratak nakon što je Owen Hunt odustao od 22. sezone.
Nakon emotivnog finala u kojem je Owen napustio Seattle skupa s Teddyjem Altmanom kako bi započeo novo poglavlje u Parizu, McKidd za People kaže da je daleko od završetka kultne ABC-jeve drame.
“Uradio bih oboje bez razmišljanja. Volim lik Owena i opet nije mrtav tako da postoji mogućnost da se to desi. Tu bih priliku prihvatio raširenih ruku jer smo stvarno porodica”, kazao je.
Osim glume McKidd je postao i glavna kreativna snaga iza kamere, režirajući više od 45 epizoda serije “Grey's Anatomy”, uključujući i završnicu 22. sezone. McKidd je istakao da očekuje povratak iza kamere čak i prije nego što fanovi misle. Iako uskoro putuje u London kako bi nastavio snimati četverodijelnu psihološku mini-seriju “The Only Suspect” istakao je kako se nada da će se ubrzo nakon toga vratiti u Los Angeles.
“Nakon toga ću razmišljati o povratku u Los Angeles I vjerovatno režirati jednu od prvih epizoda naredne sezone. Dakle, još nije gotovo za mene”, rekao je.
Osim glume I režije, McKidd je fokusiran na razvoj svoje produkcijske kuće “Ferryman Films” koja je nedavno potpisala ugovor sa STV Studios.

