Letu Štuke sjajnim koncertom ispred sarajevske Vijećnice zagrijale publiku prve januarske noći

Bend Letu Štuke nastupile su večeras na Trgu Prve brigade policije, preko puta Vijećnice u Sarajevu te oduševio brojnu publiku, zagrijavši atmosferu prve januarske noći.
Iako su temperature bile ispod nule, brojni građani Sarajeva i turisti nisu propustili priliku da uživaju u sjajnom nastupu benda.
Letu Štuke je na scenu izašao u 21:45, a prva pjesma s kojom su otvorili nastup bila je popularna “Padaj”.

Foto: S. S./Klix.ba
“Dobro veče Sarajevo, dobro veče gosti! Sretna vam Nova godina! Puno više elana i samopouzdanja! Da ovi idiotluci prestanu, da malo prodišemo,” poručio je Dino Šaran nakon prve pjesme, na oduševljenje publike.

Foto: S. S./Klix.ba
Nakon toga, uslijedili su hitovi koji su izazvali pravu euforiju među prisutnima: “Mjesto za dvoje”, “Proteini i ugljikohidrati,” “Signali,” “Kreten,” “Pero papacoder,” “Šutiš,” “Supermarket,” “Bože zdravlja” te brojni drugi hitovi.

Foto: S. S./Klix.ba
Energični članovi benda svojim nastupom ispunili su noć pozitivnom energijom, dok je publika uglas pjevala i plesala uz najveće hitove benda.
Nakon Letu Štuka, sutra ispred Vijećnice nastupa Petar Grašo, dok Van Gogh stiže trećeg januara, obećavajući još jednu nevjerojatnu noć. Svi koncerti su besplatni.

