Crna hronikaNogomet
U tragediji u Novom Sadu stradao i mladi nogometaš, bio je zajedno sa djevojkom

Theme
Miloš Milosavljević sa djevojkom Anđelom (Foto: Facebook)1 satFacebook
Najavio istraguVučić o tragediji u Novom Sadu: “Odgovorni su oni čija je dužnost bila željeznica i saobraćajna infrastruktura”“S velikom tugom i neopisivim bolom obavještavamo javnost da je u stravičnoj nesreći u Novom Sadu život izgubio naš saigrač, prijatelj i brat Miloš Milosavljević Kivi (2003. godište) zajedno sa svojom djevojkom Anđelom Ruman (2004. godište). Blagovremeno ćemo objaviti datum i vrijeme komemoracije i sahrane. Počivajte u miru, anđeli, nikada nećete biti zaboravljeni”, stoji u objavi FK Potisje.Milosavljević je čak 12 godina bio član ovog niželigaša, pošto je prošao i sve njegove omladinske selekcije.Zbog tragedije u Novom Sadu, odlukom Odbora za Hitna pitanja Fudbalskog saveza Vojvodine, sve utakmice na teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine odložene su.Od Milosavljevića su se oprostili i navijači i članovi kluba iz Knićanina, koji su na tribini istakli njegov dres sa brojem 2.Podsjećamo, do nesreće u Novom Sadu je došlo jučer nešto prije 12:00 sati kada se urušila nadstrešnice na zgradi Željezničke stanice u Novom Sadu. Vlada Srbije proglasila je 2. novembar za Dan žalosti zbog ove tragedije.

